slajd 0 slajd 1

OPALANIE


Opalanie a kosmetyki do solarium

O konieczności stosowania kosmetyków do opalania w solarium nie trzeba już nikogo przekonywać. Najbardziej zatwardziałym zwolennikom opalania na "sucho" przedstawiamy jednak kilka argumentów - może zmienią zdanie!

Poprzez kontakt z promieniami UV emitowanymi przez lampy solaryjne skóra narażona jest na szybsze starzenie się. Paradoksalnie jednak dzięki temu samemu promieniowaniu i "przyspieszaczom" zawartym w kosmetykach do solarium przyspieszone zostaje wytwarzanie melaniny w skórze. Ta w połączeniu z witaminą E, w którą bogate są kosmetyki XTP zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry!

Wizyty w salonach solaryjnych są relaksem i przyjemnością o co dba większość ich właścicieli. Przede wszystkim jednak głównym celem odwiedzania tych miejsc jest chęć uzyskania pięknej opalenizny.

Udowodniono, że sucha, nienawilżona skóra odbija promienie UV, złuszcza się, a tym samym opalenizna jest mniej trwała. Skóra bez użycia kosmetyku nie pozwala na dogłębne wnikanie promieni emitowanych przez lampy solaryjne, co oznacza, że niemożliwe jest uzyskanie głębokiej opalenizny. To by skóra emanowała pięknem powinno pochodzić z jej wnętrza. Należy więc dostarczyć jej niezbędny kompleks witamin, substancji odżywczych, którymi wzbogaciliśmy nasze kosmetyki. Mają one odżywczy wpływ na jej komórki w trakcie i po opalaniu. Regenerują i dotleniają, co stymuluje produkcję melaniny. Okazuje się więc, że skóra szybciej nabiera pożądanej, pięknej, trwałej i głębokiej opalenizny!

Dla osób, które borykają się z problemami ze skórą, np.: trądzikiem czy łuszczycą, dermatolodzy zalecają oprócz tradycyjnych metod zwalczania tych problemów, wizyty w solarium. Mają one bowiem pozytywny wpływ na walkę z tymi dolegliwościami. Aby ograniczyć "problemy ze skórą" opracowaliśmy kosmetyki, które również mają działanie łagodzące, tonizujące i oczyszczające.

Szeroka gama kosmetyków do opalania, o bogatej zawartości wysokiej jakości składników odżywczych i zapachowych pozwala zneutralizować nieprzyjemny zapach pozostający na skórze po wyjściu z solarium. Odświeżające, egzotyczne zapachy poprawią nastrój, uprzyjemnią wizytę w solarium i samopoczucie po wyjściu.

Sam decydujesz o wyborze marki kosmetyku. Najważniejsze jednak by nauczyć się go stosować do każdego opalania.

Udało nam się skalkulować tak cenę by zwiększyć dostępność kosmetyków dla wszystkich bywalców solariów dbając o jakość, wykorzystując najlepsze dostępne składniki do ich produkcji, by propagować bezpieczne, zdrowe, efektywne opalanie z "głową".

INFOLINIA: +48 42 717 40 62INFOLINIA
+48 42 717 40 62
email: xtp@xtp.com.pl

STRONA GŁÓWNA PRODUKTY OPALANIE IDEA XTP PROMOCJE DYSTRYBUCJA